Sunkrida

A. Knystauto įmonė “Sunkrida” - daugiau nei 15 metų patirtį sukaupusi, savo klientus kokybiškais gerbūvio bei kelių tiesimo darbais džiuginanti įmonė. Nuo 2009 metų įmonė praplėtė savo veiklą bei pradėjo atstovauti vokiškų kelių tiesimo bei statybinių medžiagų gamintojui DGA. Įsitikinusi, kad vokiškos kokybės produkcija yra būtina Lietuvoje, “Sunkrida” toliau plečia savo veiklą - nuo 2015 metų tapo oficialia vokiško gamintojo BIRCO Gmbh. produkcijos atstove.

Džiaugiamės galėdami užtikrintai augti, siūlydami savo klientams kokybiškas paslaugas bei prieinamą kainos ir kokybės santykį.

Produktai

DGA - savo vertę įrodęs ir tarptautinį pripažinimą pelnęs gamintojas.

Biguma - kelių statybos produktai kiekvienai važiuojamajai kelio dangai. Siūlių užpildymo ir renovavimo mastikos, asfaltbetonio sluoksnių sujungimo klijai, sanavimo masės, bituminės juostos ir kt. - viskas asfaltbetonio, betono ir trinkelių darbams.

Dobau - produktai, skirti naujai ir senai statybai garantuoti apsaugą nuo vandens poveikio. Ilgaamžiškumas, kokybė ir garantija - Dobau kokybės produktai. Nieko nėra blogiau už leidžiantį stogą ar šlapią rūsį. Viską galima išspręsti mūsų produktų pagalba, nuo naujos statybos iki senų pastatų renovavimo.

Nuo 2009 metų A. Knystauto įmonė “Sunkrida” yra oficiali DGA produkcijos atstovė Baltijos šalyse.

BIRCO - viena iš lyderiaujančių vandens nubėgimo sistemų specialistų bei vandens nubėgimo latakų gamintojų Europoje.

Įmonė jau daugiau nei 80 metų gamina bei projektuoja novatoriškus produktus, naudojamus statybinių medžiagų pramonėje - iš betono ir plieno pagamintus lietaus vandens nubėgimo latakus, vandens surinkimo dėžes bei taškinio vandens surinkimo sistemas. Visiems gaminiams siūlomas platus iš plieno arba ketaus pagamintų grotelių pasirinkimas.

Nuo 2015 metų A. Knystauto įmonė “Sunkrida” yra oficiali BIRCO Gmbh. produkcijos atstovė Baltijos šalyse.

?
Turite klausimų?
Susisiekime!
Andrius Knystautas
Tel. nr.:
+370 6 858 5782
COPYRIGHT 2016 | SUNKRIDA